Sirküler

Ardeb, Teydeb,Ve Bideb Rapor Gönderim Tarihlerinin 3 Ay Ertelenmesine İlişkin Duyuru Yayımlandı.

Sirküler

03/10

21.03.2020

Konu:

* Ardeb, Teydeb,Ve Bideb Rapor Gönderim Tarihlerinin 3 Ay Ertelenmesine İlişkin Duyuru  Yayımlandı.

 

TÜBİTAK’IN internet sitesinde 20.03.2020 tarihinde yayımlanan duyuruda; Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB), Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) ve Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından desteklenerek yürürlüğe giren projeler kapsamında gönderilmesi gereken Gelişme/Sonuç/Dönem Raporlarının son gönderim tarihleri, ülkemizde ortaya çıkan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında üç ay ertelendiği belirtilmiştir.

Teydep Proje Değerlendirme ve İzleme Sisteminde de söz konusu raporların son gönderim tarihleri 30.06.2020 olarak güncellenmiştir.

 

Söz konusu duyura aşağıda yer alan link üzerinden erişim sağlanabilecektir.

DUYURU

Saygılarımızla,

 

 

Bu dokümanda yer alan bilgiler genel içeriklidir ve herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin özel durumuna hitap etmemektedir. Sürekli güncel ve doğru bilgi sunumuna özen gösterilmesine karşın bu bilgiler her zaman her durumda doğru olmayabilir. Hiç kimse özel durumuna uygun bir uzman görüşü almaksızın , bu dokümanda yer alan bilgilere dayanarak hareket etmemelidir. Nexia Türkiye ve AS Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ye, işbu dokümanın içeriğinden kaynaklanan veya içeriğine ilişkin olarak ortaya çıkan sonuçlardan dolayı herhangi bir sorumluluk iddiasında bulunulamaz.
İlk 10

'International Accounting Bulletin' Dünya Ciro Anketine Göre

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.