Sirküler

Haftalık Veri Formu Bildirimine Yönelik Sıkça Sorulan Sorular Yayımlandı.

Sirküler

06/09

                                                                                                                               16.06.2020

 

Konu:

* Haftalık Veri Formu Bildirimine Yönelik Sıkça Sorulan Sorular Yayımlandı.

 

Yurt içinden ve yurt dışından sağlanan yabancı para nakdi krediler ile dövize endeksli kredilerinin toplamı ilgili hesap döneminin son iş günü itibarıyla 15 milyon ABD doları ve üstünde olan firmaların yapacağı “Haftalık Veri Formu” bildirimine ilişkin TCMB tarafından sıkça sorulan sorular yayımlanmıştır.

“Haftalık Veri Formu” bildiriminin detaylarına yer verdiğimiz sirkülerimiz 08.06.2020 tarih ve 06/05 no ile müşavirliğimiz tarafından yayımlanmıştı.

 

Haftalık Veri Formuna İlişkin Sıkça Sorulan Sorular sirkülerimiz ekinde yer almaktadır.

Saygılarımızla,

Bu dokümanda yer alan bilgiler genel içeriklidir ve herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin özel durumuna hitap etmemektedir. Sürekli güncel ve doğru bilgi sunumuna özen gösterilmesine karşın bu bilgiler her zaman her durumda doğru olmayabilir. Hiç kimse özel durumuna uygun bir uzman görüşü almaksızın , bu dokümanda yer alan bilgilere dayanarak hareket etmemelidir. Nexia Türkiye ve AS Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ye, işbu dokümanın içeriğinden kaynaklanan veya içeriğine ilişkin olarak ortaya çıkan sonuçlardan dolayı herhangi bir sorumluluk iddiasında bulunulamaz.
İlk 10

'International Accounting Bulletin' Dünya Ciro Anketine Göre

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.