Hakkımızda

Nexia International

Nexia International, bünyesinde bulundurduğu bağımsız denetçiler, uzman danışmanlar ve yönetim danışmanları ile dünya çapında faaliyet gösteren büyük bir organizasyondur. Nexia'nın başarısının sırrı; dünyanın önemli finansal ve ekonomik merkezlerinde faaliyet gösteren ve bulundukları ülkelerde ilk onda yer alan üye firmalar tarafından temsil ediliyor olmasında saklıdır.Bu yapılanma; Nexia'nın uluslararası faaliyetleri bulunan müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmesini sağlamaktadır.

Nexia International, 1971'de "Oppenheim Appel Dixon & Associates (A.B.D.)" ve "Spicer & Pegler" (İngiltere) tarafından kurulmuştur. Bu iki kurucu şirket Londra ve New York'un önemli merkezlerinde yer alan ve finans sektöründe faaliyet gösteren önemli firmaların yarısından fazlasına hizmet vermiştir. Birkaç uluslararası firma dışında hiç bir ağın böyle bir geçmişi yoktur.

1971'den günümüze kadar Nexia'nın en önemli artısı üye ortaklarının, uzmanlık ve bilgilerini tüm Nexia ağının müşterilerinin kullanımına sunmakta gönüllü olmalarıdır.Ağın "bir firma, bir bölge" politikası bunu sağlamaktadır.

Nexia ayrıca ortaklarının özellikle vergi ve UFRS alanında yaptığı çalışma ve bilgilerini çeşitli yayınlar aracılığıyla kamuya aktarma geleneğiyle övünç duymaktadır.Nexia Üyeleri düzenlenen yıllık vergi konferansları ve yıllık genel toplantıların yanı sıra düzenli bölgesel toplantılarda da bilgi paylaşımı ve fikir alış verişinde bulunma şansına sahiptirler. Nexia özellikle genç üyelerinin eğitimine büyük önem vermekte ve bu amaçla periyodik olarak yarının liderleri programları ve genç yöneticiler için seminerler düzenlemektedir.

Her müşteri profesyonel bir firmadan yüksek standartlarda hizmet beklemektedir. Nexia düzenli Kalite Kontrol İncelemeleri ile üyelerinin kalitelerini onaylamaktadır. A Ayrıca bütün üye firmalar kendi bölgesel mesleki organizasyonlarına üye olmak zorundadır.

Yabancı bir ülkede iş yaptığınızda yerel mevzuat ve uygulamalarla ilgili danışmanlık ve uzmanlık büyük önem taşımaktadır. Nexia International üyelerinin müşterisi olarak gerek duyduğunuz rehberliğe ve hak ettiğiniz ilgiye makul bir ücret karşılığında ulaşabilirsiniz.

2016 yılında açıklanan yeni Nexia International marka ve yenileme programı sonrasında, Nexia International’ın logosu değişmiş ve alanında profesyonel bir ekip tarafından yaratılan yeni şekline getirilmiştir. Yeni marka programı sonrasında müşterilerine yakın, yerel bilgiye sahip ve yetkinlik sahibi bir global network olarak uluslararası alanda saygınlığını daha da perçinlemiştir.

 

 

 

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.