İnsan Kaynakları

IK Politikası

Denetim mesleği, son yıllarda ülkemizde meydana gelen ekonomik gelişmelere paralel olarak hızla gelişen favori meslekler arasında yer almıştır. Hızla büyüyen denetim sektöründe yer almak isteyen siz sevgili adayların öncelikle bu meslek hakkında bazı bilgiler edinmenizde fayda olduğu inancındayız.

AS/Nexia Türkiye her biri sektöründe lider olan elit işletmelere vergi ve bağımsız denetim hizmeti sunmakta olan, hızla büyüyen ve kurumsal yönetim ilkelerine uygun olarak yönetilen denetim şirketleridir. Bu yapının gelecek yıllarda gelişimini ve saygınlığını devam ettirebilmesi için mevcut profesyonel kadromuzla temelde aynı niteliklere sahip , iyi eğitim görmüş , başarılı olmayı bir zorunluluk hisseden,sürekli okumak ve araştırmaktan yorulmayan kısacası bu mesleği kendine amaç edinmiş adayları değerlendirmek amacı ile bu bölüm eklenmiştir.

Denetim ;gerek vergi gerekse de bağımsız denetim branşlarında olsun öncelikle iyi bir eğitim , araştırmacı bir ruh ve ekip çalışmasına uyumlu insanların bir araya getirilmesi ile yapılabilen son derece ciddi bir iştir.

Mesleğimizin temel kuralı sürekli gelişen mali mevzuatın, uluslar arası mesleki standartların ve finansal raporlama standartlarının sürekli incelenerek ve takip edilerek güncel bir bilgi dağarcığına sahip olmaktır.

Ben de bu temel niteliklere sahibim, profesyoneller arasında yer alabilirim, sürekli kendimi geliştirebilirim ,okumak ve araştırmak benim hobim, ekip ruhuna uygun hareket edebilirim diyen arkadaşların aşağıdaki temel şartları taşımaları halinde tarafımıza yapılan başvuruları ekip arkadaşı ihtiyaçlarımıza paralel olarak değerlendirmeye alınabilecektir.

Bu niteliklere kendini uzak düşünen veya bir meslek hedefi bulunmayan arkadaşların başvurularının zaman kaybından öte geçmeyeceğini lütfen unutmayınız.

  • Öncelikle kendini sosyal olarak yetiştirmiş olmak.
  • Gelişimin ve Eğitimin hayat boyu sürmesi gerektiğine inanmak .
  • İnsanlarla iyi ve ölçülü ilişkiler kurarken sevgi ve saygı kurallarını prensip edinmek.
  • Kendini gelecekte yönetici konumunda hayal edebilecek ve bu amaca uygun davranış içinde olabilmek.
  • Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İşletme ,İktisat,Maliye (vb.) bölümlerinden mezun olmak veya yüksek lisans diplomasına sahip olmak.
  • Tercihen en az bir yabancı dil bilmek.
  • Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak.

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.