Hizmetler

Outsourcing / Muhasebe

Outsourcing , "Dış kaynak kullanımı olarak" tanımlayabileceğimiz bir kavramdır. İş yönetiminde, şirketlerin kendi faaliyet alanları dışında kalan sorumluluklarını belli iş alanlarında uzmanlaşmış profesyonel şirketlere iş aktarımı yapılarak, iş aktarımı yapan firmanın asıl işine odaklanmasını sağlayan bir yöntemdir.


Bu uygulama ile firma maliyet ve zaman tasarrufu sağlayarak iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmekte böylelikle karlılıklarını arttırabilmektedir. Bu nedenle teknolojinin hızla geliştiği buna bağlı olarak da hizmet anlayışının değiştiği günümüz koşullarında bir çok firma ana iş konularına odaklanmak ve kendi iş alanları dışındaki konularda daha kaliteli hizmet almak üzere dış kaynak kullanımı (outsourcing) yoluna gitmektedir. Dış kaynak kullanımı (outsourcing), başta personel ve iletişim olmak üzere birçok konuda maliyetlerin azaltılıp, şirketlerin ana faaliyet alanlarında yoğunlaşmasına ve sektörlerinde daha fazla rekabet etme gücü elde etmelerine olanak tanımaktadır. 


AS/Nexia Türkiye, hızlı bir şekilde gelişen ve değişen ekonomik koşullarda maliyetleri azaltmak, olası riskleri en aza indirmek, zaman tasarrufu sağlamak ve ana hizmetlerin kalitesini arttırmak için firmalara outsourcing (Dış Kaynak Kullanımı) hizmeti sunmaktadır.

 

Hizmetlerimiz


- Muhasebe Hizmetleri 

- Bordrolama Hizmetleri

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.