Sirküler

Bankalar Birliği Tarafından Bankacılık Hizmetlerinde Geçici Önlemler ve Ekonomik Faaliyetlerin Desteklenmesi Konulu Duyurular Yayımlandı.

Sirküler

03/16

23.03.2020

Konu:

* Bankalar Birliği Tarafından Bankacılık Hizmetlerinde Geçici Önlemler ve Ekonomik Faaliyetlerin Desteklenmesi Konulu Duyurular Yayımlandı.

 

Türkiye Bankalar Birliği tarafından ekonomik faaliyetin desteklenmesi ve bankacılık hizmetlerinde geçici önemler konulu tavsiye niteliğinde kararlar alınmıştır.

 

Birlik tarafından tavsiye niteliğinde alınan kararlara ilişkin yayımlanan duyurulara sirkülerimiz ekinde yer verilmiştir.

Saygılarımızla,

Bu dokümanda yer alan bilgiler genel içeriklidir ve herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin özel durumuna hitap etmemektedir. Sürekli güncel ve doğru bilgi sunumuna özen gösterilmesine karşın bu bilgiler her zaman her durumda doğru olmayabilir. Hiç kimse özel durumuna uygun bir uzman görüşü almaksızın , bu dokümanda yer alan bilgilere dayanarak hareket etmemelidir. Nexia Türkiye ve AS Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ye, işbu dokümanın içeriğinden kaynaklanan veya içeriğine ilişkin olarak ortaya çıkan sonuçlardan dolayı herhangi bir sorumluluk iddiasında bulunulamaz.
İlk 10

'International Accounting Bulletin' Dünya Ciro Anketine Göre

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.