Sirküler

İnteraktif Vergi Dairesi Sisteminde Mücbir Sebep Sorgulama Ekranı Açıldı.

Sirküler

03/30

28.03.2020

Konu:

* İnteraktif Vergi Dairesi Sisteminde Mücbir Sebep Sorgulama Ekranı Açıldı.

 

Gelir İdaresi Başkanlığı İnteraktif Vergi Dairesi sisteminde mükelleflerin mücbir sebep durumundan yararlanıp, yararlanamadığına ilişkin sorgulama ekranı açılmıştır.

Mükellefler kendilerine ait şifre ile İNTERAKTİF Vergi Dairesi sistemine girerek “BİLGİLERİM” sekmesinin (bölümünün) en altında bulunan “518 Sıra no’lu VUK Genel Tebliği Kapsamında Mücbir Sebep Durum Sorgusu” Butonunu kullanarak ERTELEME Kapsamında olup olmadıkları öğrenebilecektir.

 

Saygılarımızla,

Bu dokümanda yer alan bilgiler genel içeriklidir ve herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin özel durumuna hitap etmemektedir. Sürekli güncel ve doğru bilgi sunumuna özen gösterilmesine karşın bu bilgiler her zaman her durumda doğru olmayabilir. Hiç kimse özel durumuna uygun bir uzman görüşü almaksızın , bu dokümanda yer alan bilgilere dayanarak hareket etmemelidir. Nexia Türkiye ve AS Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ye, işbu dokümanın içeriğinden kaynaklanan veya içeriğine ilişkin olarak ortaya çıkan sonuçlardan dolayı herhangi bir sorumluluk iddiasında bulunulamaz.
İlk 10

'International Accounting Bulletin' Dünya Ciro Anketine Göre

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.