Sirküler

2021 Yılı Mart Ayına İlişkin Muhtasar Ve Prim Hizmet Beyannamesi İle Aylık Prim Ve Hizmet Belgesinin Verilme Süresi Uzatıldı.

Sirküler

04/05

23.04.2021

Konu:

2021 Yılı Mart Ayına İlişkin Muhtasar Ve Prim Hizmet Beyannamesi İle Aylık Prim Ve Hizmet Belgesinin Verilme Süresi Uzatıldı.

 

23.04.2021 tarihinde Sosyal Güvenlik Kurumu’nun internet sitesinde yayımlanan duyuruda; Türkiye genelinde 2021 yılı Mart ayı Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesinin “Sigorta Bildirimleri” kısmı ile Aylık Prim ve Hizmet Belgesinin son verilme süresi 28.04.2021 Çarşamba günü saat 23:59'a kadar uzatıldığı belirtilmişitr.

 

Söz konusu duyuruya sirkülerimiz ekinde yer verilmiştir.

Saygılarımızla,

 

 

 

Bu dokümanda yer alan bilgiler genel içeriklidir ve herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin özel durumuna hitap etmemektedir. Sürekli güncel ve doğru bilgi sunumuna özen gösterilmesine karşın bu bilgiler her zaman her durumda doğru olmayabilir. Hiç kimse özel durumuna uygun bir uzman görüşü almaksızın , bu dokümanda yer alan bilgilere dayanarak hareket etmemelidir. Nexia Türkiye ve AS Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ye, işbu dokümanın içeriğinden kaynaklanan veya içeriğine ilişkin olarak ortaya çıkan sonuçlardan dolayı herhangi bir sorumluluk iddiasında bulunulamaz.
İlk 10

'International Accounting Bulletin' Dünya Ciro Anketine Göre

İletişim

© Copyright 2019 As Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.